Ponděli, 7. června 2021

Dnes jsem šel do posilovny na 11.30. Minulý pár navštev jsem bral negativní antigen test, a dali mi prohlášení, co jsem musel podepsat. Ale dnes slečna byla naštvaná, že neměl jsem vlastní prohĺášení. Zkušel jsem řikat, co se stalo ale myslím, že nerozuměla. Tak, přiští navstěva nevím co mám dělat. Asi budu ziskát officialní covid test.

Četl jsem můj blog a jsem všiml, že vypadá jako Vince Kissinger, ten můž který udělal nudná a smutná videa o něm životě. Napsal jsem ty věci, protože já a par kamarádů děláme nějaky 30. den výzva. Maruška, Jonny a já děláme něco každy den v červnu. Můj úkol je "napsat něco v český každy den". Takže, kdýž mám nudný den, musím napsat o něm :) Vince Kissinger to nemusí, takže už se citím lepší.

Četl jsem taký o Euro 2020 - historický výsledky, forma, týmy, statistiky. Těším se na to. Skotský tým má víc hráčů v Anglie než Skotsko. Bohužel to je dobrý, anglická liga je asi nejsilnější v světě. Zjistil jsem pár jiného statistiků. Když jsem kluk byl, miloval jsem fotbal - hrát fotbal, vidět se na fotbal, číst o fotbale. Ale jako nerd miloval jsem fotbalové statistikové. Každý rok skotský noviny The Evening Times vydali malou knižku "The Wee Red Book" (malá červaná kniha). Ta kniha je plná hodně statistiků o fotbale, a moc zajimal mě ty nejasné věcí. Pamatuji, že hodně skotské fotbalistů byl z měst Irvine nebo Bellshill. Nevím proč.