Karanténa - dny 13-18

Ve čtvrtek jsme měli ještě jedno dobré kvíz s kamarady. Pořadatel kvízu je Američan, Brian, který pracuje v Brno International School. Je hodný muž. Náš tým se jmenuje The Scarlett Johnsons protože, jednou jsme byli v jiný kvíz a pořadatel četl nahlas naš nespravnou odpověď "Scarlett Johansson" jako "Scarlett Johnson". Byli jsme opilý ,takže jsme mysleli, že to bylo velmi vtipný (ale ještě myslím, že to je vtipný).

V pátek doktorka mi navštívíla aby, mohla by testoval mě. Bohužel ještě mám ten covid-19, takže musím zůstat v bytě. Test byl nepřijemný, podivej co doktorka dělala:


Musím mít minimalně ješte dvě testy. Ale nejsem jediný nemocný pacoš v Staňkova 12B, bazálka taky trpí. Výpadá trochu smutný a doufám, že chudák nemá covid 19:


Dival jsem na víc par dílů Taggart, ale je to už trochu opakujicí. Ale, je velmi vtipný když postavy jsou (prý) z Edinburku. Ty postavy vždycký mluví jako Angličany, jsou hrubí a normalně dělají něco ilegalního. Teď chapu proč lidi z Glasgow nemají rádi lidi z Edinburku - myslí si, že jsou to všichni angličtí zločinci!