„Co jsi dělal o víkendu?”

Každý čtvrtek mám češtinu a moje učitelka zeptá mi "co jsi dělal o víkendu?". Pokud neděláme nic specialního, zapomenu to. Tak musím přemýšlet o čem jsem udělal. Tento týden jsem napsal všechno, to není velmi zajimavý ale tento krát nebudu zapomenout!

Pátek
Šel jsem na procházku s psy a lucka hrála stolní tenis. Byl jsem v Lužankách a počasí bylo výborné, ale žadný lidi ani psy byli tam. Alfie našel hodně ořišek, že asi veverka ztratila.


Připravil jsem "grenadine" - to je sirop z granatových jablek na koktejly. Dival jsem se na "chaloupka na vršku" a jsem se učil o svatém Václavu.

Sobota
Snidali jsme v kavarně Buchta B a pak jsme šli do Albiku. Na oběd vařili jsme špagety carbonara. Odpoledne jsme šli na procházku s psy z Lesné do Obřany. Počasí bylo výborné a psy byli vylmi šťastný.

Večer jsme dělali burritos na večere. Jsem se dival na Taggart (staré skotské krimí seriál) a Lucka ušila šaty. Lucčin šicí stroj je starý a nefunguje dobře, tak bohužel byla trochu smutná.

Neděle
V neděli jsme odpočivali. Lucka zase zkusil ušit alé šicí stroj byl ještě spatný. Napsal jsem knihu (Mistr a Markétka) a dival jsem se na Taggart. Přemyšlel jsem, že Taggart je trochu depresivní. První dílů jsou v osmdesátých létech, tak všechno vypadá hnědé nebo šedé a vždycky prší:

Odpoledne šli jsme se psy na planýrku a bylo překvapeně teplé.